Az Alu-Style Kft. Székesfehérváron, a Sóstói Ipari Parkban lévő telephelyén elsősorban alumínium profilok, alumínium bútorelemek, bútorajtók, toló- és beltéri ajtók, és polcrendszerek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Termékeink a világ több, mint 35 országában megtalálhatóak.

Mit kínálunk?

  • innovatív környezet
  • stabil, nemzetközi érdekeltségű vállalati struktúra
  • fiatalos csapat
  • kulturált munkakörnyezet
  • versenyképes bér és juttatások

Ha szeretne cégünknél dolgozni, küldje jelentkezését (önéletrajzát és motivációs levelét) a palyazat@alu-style.hu e-mailcímre a konkrét pozíció megjelölésével.

Aktuális állásajánlataink

SZERELŐ, GÉPKEZELŐ

Alumínium bútorelemeket és bútorokat gyártó székesfehérvári Alu-Style Kft.

SZERELŐ / GÉPKEZELŐ

munkatársat keres.

Ha Te olyan, lehetőleg székesfehérvári, esetleg Székesfehérvár környéki, munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező szakmunkás vagy, aki szívesen dolgozna minőségi alumínium bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozásunknál, akkor várunk csapatunkba.

Amit kínálunk
  • Állandó, egyműszakos munkarend
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Jó hangulatú csapat
Elvárások

Minimum szakmunkás bizonyítvány, vagy gyártó cégnél termelésben (lehetőleg gépkezelőként) szerzett tapasztalat.

Jelentkezésedet BÉRIGÉNY megjelölésével várjuk a palyazat@alu-style.hu e-mailcímre.