Az Alu-Style Kft. Székesfehérváron, a Sóstói Ipari Parkban lévő telephelyén elsősorban alumínium profilok, alumínium bútorelemek, bútorajtók, toló- és beltéri ajtók, és polcrendszerek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Termékeink a világ több, mint 35 országában megtalálhatóak.

Mit kínálunk?

  • innovatív környezet
  • stabil, nemzetközi érdekeltségű vállalati struktúra
  • fiatalos csapat
  • kulturált munkakörnyezet
  • versenyképes bér és juttatások

Ha szeretne cégünknél dolgozni, küldje jelentkezését (önéletrajzát és motivációs levelét) a palyazat@alu-style.hu e-mailcímre a konkrét pozíció megjelölésével.

Aktuális állásajánlataink

CNC gépkezelő, azonnali kezdéssel.

Ha Te olyan székesfehérvári, esetleg Székesfehérvár környéki, munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező CNC gépkezelő vagy, aki szívesen dolgozna minőségi alumínium bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozásunknál, akkor várunk csapatunkba.

Amit kínálunk

  • stabil munkalehetőség egy 18 éve biztonsággal működő, magyar-osztrák tulajdonú cégnél
  • állandó, egyműszakos munkarend
  • versenyképes bér
  • cafeteria
  • jó hangulatú csapat

Feladatok

  • A termelési programban meghatározott gyártmányok legyártása
  • Az első darabok műszaki rajznak megfelelő mérettani, esztétikai ellenőrzése
  • Alkatrész programok ellenőrzése, szükség esetén módosítása, kisebb új programok készítése
  • A berendezések műszaki állapotának ellenőrzése, meghibásodások, szükséges javítások előjelzése

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Rajzolvasás
  • Mérőeszközök (szögmérő, tolómérők stb.) kezelése
  • Számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye
Székesfehérvár

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésedet, küld el Önéletrajzodat és Motivációs leveledet a palyazat@alu-style.hu címre.

Műszaki osztályra, vevőszolgálati munkatárs

Ha rendelkezel legalább középfokú, műszaki végzettséggel,
és szívesen lennél minőségi alumínium bútorokat és bútoralkatrészeket gyártó csapatunk tagja, akkor jelentkezz!

Rólunk

Már 18 éve az export piacon, stabilan működő középvállalkozás vagyunk.
Egyedi fejlesztésű alumínium profiljainkból gyártott magas minőségű, design bútoripari termékeinket (beltéri ajtó, tolóajtó, polcrendszerek, bútorajtók és egyéb kiegészítők) a világ 35 országában ismerik.
Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, és mindent megteszünk a termékeink és folyamataink javításáért – ezért fontos tagja leszel csapatunknak.

 Feladataid

  • Ajánlatok műszaki kidolgozása
  • Termékek, alkatrészek fejlesztése
  • Új Termékek, alkatrészek rendszer szintű bevezetése – darabjegyzék, technológia stb.

Elvárásaink

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • AutoCAD vagy más tervező program ismerete, önálló használata

Előnyt jelent

  • Német v. angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat (forgácsolás)

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria

Jelentkezéseket a
palyazat@alu-style.hu címre várjuk.

Hírlevél feliratkozás:
LIW intermedia